Medlemsavgifter 2021

Medlemsavgifter 2021

DU KAN BETALA TILL KONTOT:  FI59 1113 3000 6084 69     BIC code::     NDEAFIHH

Remson Golf Club FO-nummer:  1848760-3

Se prislista nedan!          OBS!     Avgifterna är de samma som föregående år. 

DU BEHÖVER INTE VÄNTA PÅ PÅMINNELSE!

För mera information ring  Gustav Segerstam 050-5338733  eller ta kontakt per  E-mail gsegerst(a)gmail.com

Snabb betalning uppskattas.

Med Remson Golf Club som hemmaklubb krävs följande avgifter:
270.00€   (Medl.avg. 140/Spelavg. 130)                                                                            

200.00€   Damer o. studerande ö. 21 år  (Medl.avg. 140/Spelavg. 60)  

190.00€   Non Resident    (Medl.avg. 140/Spelavg. 50)                 

50.00     Ungdomar under 21 år   (Medl.avg. 50/Spelavg. 0)

30.00€     Juniorer i lågstadiet/också de som börjar i högstadiet 2021

0€            Barn under 10 år med föräldrar eller släktingar som medlemmar

110.00€  ANDELSLAGSMEDLEMMAR  

Bankkonto/Pankkitili:

REMSON GOLF CLUB

Nordea FI59 1113 3000 6084 69 
IBAN: FI59 1113 3000 6084 69, BIC: NDEAFIHH

FO-nummer: 1848760-3

 

OSAKASKENTÄT:

Våra samarbetspartners:

KENTÄT/YHTEYSHENKILÖ/SÄHKÖPOSTI/PAIKKAKUNTA

1. Botnia Golf Erkki Lehtola erkki.lehtola@botniagolf.fi Kauhajoki X

2. GolfVirrat Tapio Varis tapio.varis@golfvirrat.fi Virrat X

3. Härmä Golf Erkki Rintala erkkiarintala@gmail.com Härmä X

4. Järviseudun Golf Mikko Autio miau53@gmail.com Lappajärvi X

5. Kajaanin Golf Seppo Räisänen seppo.raisanen@srr-yrityspalvelut.fi Kajaani

6. Kalajoki Golf Esa Takala esa.takala@kalajokigolf.fi Kalajoki X

7. Katinkulta Golf Pentti Huttunen pentti.huttunen@vuokatti.net Vuokatti X Anu Ronkainen anu.ronkainen@holidayclub.fi

8. Kemin Golf Osmo Happonen osmohapponen2@gmail.com Kemi X

9. Kokkolan Golf Janne Vähäkangas janne.vahakangas@kokkolangolf.fi Kokkola X

10. Kuortane Golf Pauli Lampinen pauli.lampinen@kuortanegolf.fi Kuortane X Virpi Aho virpi.aho@kuortanegolf.fi

11. Kuusamon Golf Kyösti Salmirinne kyosti.salmirinne@salmirinne.fi Kuusamo

12. Nivalan seudun Golf Mika Takanen mika.takanen@nivalanseudungolf.fi Nivala X

13. Oulun Golf Jaakko Latvala jaakko.latvala@oulungolf.fi Oulu X

14. Jakobstads – Pietarsaaren Golf Michaela Björnvik jpg@jpggolf.fi Pietarsaari X

15. Raahentienoon Golf Juha Kaijankoski puheenjohtaja@rtg.fi Siikajoki X

16. Remson Golf Gustav Segerstam gsegerst@gmail.com Pietarsaari X

17. Ruuhikoski Golf Jyri Sarvikas jyri.sarvikas@ruuhikoskigolf.fi Seinäjoki X

18. Santa Claus Golf Pia Lillberg pia.lillberg@santaclausgolfclub.fi Rovaniemi X

19. St. Lake Golf Tapani Röytiö tapani.roytio2@gmail.com Pyhäjärvi X

20. Vaasan Golf Janne Laaja janne.laaja@vag.fi Vaasa X

21. Virpiniemi Golf Pasi Voutilainen pasi.voutilainen@virpiniemigolf.fi Oulu X

22. Vöyrin Golf Kim Kattil kim.kattil@vesivek.fi Vöyri X

23. Ähtärin Golf Jussi Jokinen jussi.jokinen@ahtaringolf.fi Ähtäri X

24. Tornio Golf Jukka Ryhänen jukka.ryhanen@toniogolf.fi Tornio X

Bennäsvägen 415
68910 Bennäs

Tel: 050-5338733
Fax: 06-7236803

@: gsegerst(a)gmail.com