Medlemsavgifter

Medlemsavgifter 2020

ÄDU KAN BETALA TILL KONTOT:  FI59 1113 3000 6084 69     BIC code::     NDEAFIHH

Remson Golf Club FO-nummer:  1848760-3

Se prislista nedan!          OBS!     Avgifterna är de samma som föregående år. 

DU BEHÖVER INTE VÄNTA PÅ PÅMINNELSE! En liten rabatt till dej som betalar senast 20.2. Vi har en del större utgifter innan säsongen inleds, t.ex. avgifter till golfförbundet, arrende till Lövö Golf Alg för skötsel av lån angående markköpet, momsräkning mm

För att få rabatterat pris skall du betala både medlems- och spelavgiften samtidigt.

För mera information ring  Gustav Segerstam 050-5338733  eller ta kontakt per  E-mail gsegerst(a)gmail.com

Snabb betalning uppskattas.


270.00€   (Medl.avg. 140.00/Spelavgift 130.00)  Vid betalning senast 20.2.2020 rabatterad avgift 250€                                                                                         

200.00€   Damer o. studerande ö. 21 år  (Medl.avg. 140/Spelavg. 60)  Vid betalning senast 20.2.2020          rabatterad avgift 180€ 

190.00€   Non Resident    (Medl.avg. 140.00/Spelavg 50.00)  Vid betalning senast 20.2.2020                           rabatterad avgift 170€ 

50.00     Ungdomar under 21 år   (Medl.avg. 50.00/Spelavg. 0.00)  

30.00€     Juniorer i lågstadiet/högstadiet

0€            Barn under 10 år med föräldrar eller släktingar som medlemmar

110.00/60.00 euro  ANDELSLAGSMEDLEMMAR  

Bankkonto/Pankkitili:

REMSON GOLF CLUB

Nordea FI59 1113 3000 6084 69 
IBAN: FI59 1113 3000 6084 69, BIC: NDEAFIHH

FO-nummer: 1848760-3

 

OSAKASKENTÄT:

Våra samarbetspartners:

KENTÄT/YHTEYSHENKILÖ/SÄHKÖPOSTI/PAIKKAKUNTA

1. Botnia Golf Erkki Lehtola erkki.lehtola@botniagolf.fi Kauhajoki X

2. GolfVirrat Tapio Varis tapio.varis@golfvirrat.fi Virrat X

3. Härmä Golf Erkki Rintala erkkiarintala@gmail.com Härmä X

4. Järviseudun Golf Mikko Autio miau53@gmail.com Lappajärvi X

(5. Kajaanin Golf Seppo Räisänen seppo.raisanen@srr-yrityspalvelut.fi Kajaani)  Inte bekräftat!

6. Kalajoki Golf Esa Takala esa.takala@kalajokigolf.fi Kalajoki X

7. Katinkulta Golf Pentti Huttunen pentti.huttunen@vuokatti.net Vuokatti X Anu Ronkainen anu.ronkainen@holidayclub.fi

8. Kemin Golf Osmo Happonen osmohapponen2@gmail.com Kemi X

9. Kokkolan Golf Janne Vähäkangas janne.vahakangas@kokkolangolf.fi Kokkola X

10. Kuortane Golf Pauli Lampinen pauli.lampinen@kuortanegolf.fi Kuortane X Virpi Aho virpi.aho@kuortanegolf.fi

(11. Kuusamon Golf Kyösti Salmirinne kyosti.salmirinne@salmirinne.fi Kuusamo)  Inte bekräftat!

12. Nivalan seudun Golf Mika Takanen mika.takanen@nivalanseudungolf.fi Nivala X

13. Oulun Golf Jaakko Latvala jaakko.latvala@oulungolf.fi Oulu X

14. Jakobstads – Pietarsaaren Golf Michaela Björnvik jpg@jpggolf.fi Pietarsaari X

15. Raahentienoon Golf Juha Kaijankoski puheenjohtaja@rtg.fi Siikajoki X

16. Remson Golf Gustav Segerstam gsegerst@gmail.com Pietarsaari X

17. Ruuhikoski Golf Jyri Sarvikas jyri.sarvikas@ruuhikoskigolf.fi Seinäjoki X

18. Santa Claus Golf Pia Lillberg pia.lillberg@santaclausgolfclub.fi Rovaniemi X

19. St. Lake Golf Tapani Röytiö tapani.roytio2@gmail.com Pyhäjärvi X

20. Vaasan Golf Janne Laaja janne.laaja@vag.fi Vaasa X

21. Virpiniemi Golf Pasi Voutilainen pasi.voutilainen@virpiniemigolf.fi Oulu X

22. Vöyrin Golf Kim Kattil kim.kattil@vesivek.fi Vöyri X

23. Ähtärin Golf Jussi Jokinen jussi.jokinen@ahtaringolf.fi Ähtäri X

24. Tornio Golf Jukka Ryhänen jukka.ryhanen@toniogolf.fi Tornio X

Bennäsvägen 415
68910 Bennäs

Tel: 050-5338733
Fax: 06-7236803

@: gsegerst(a)gmail.com